štěňátka vrh "C"

Vrh "C" plánujeme na léto 2021

Vinie a Aura
Vinie a Aura

Rodiče vrhu "C"

Ze spojení Aury a Vinieho se narodí štěňata černé barvy, která by měla být vybavena špičkovým exteriérem, vynikající, klidnou, nekonfliktní povahou a skvělými pracovními předpoklady. Všechny tyto vlastnosti si rodiče vrhu nesou po liniích svých předků, kteří patřili a patří k tomu nejlepšímu v chovu flat coated retrieverů u nás i v Evropě. 

Authentic Love Čerešňa Lipov - Aura

Slova chovatelky Aury, Kateřiny Švarcové z CHS Čerešňa Lipov, o její matce - Arwen:

Stala se několikanásobnou držitelkou nejlepšího jedince v plemeni "BOB" na klubových i mezinárodních výstavách, a několikanásobnou držitelkou titulu "BOS", "BOJ" a "CACIB", dále držitelkou titulu "klubový vítěz", "vítěz speciální výstavy", "oblastní vítěz". Arwen získala nejvyšší možné výstavní ocenění, titul Best in show ("BIS") a také je několikanásobnou držitelkou titulu res. BIS. Stala se několikrát nejlepším pracovním psem výstavy (BIS working dog). Obsadila místa vítězů VIII. FCI skupiny, stala se BOD na národní výstavě psů. Je šampionem krásy mladých třech zemí, šampionem krásy (dospělí jedinci) Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, a také grand šampionem Česka a Slovenska. Již ve svých 3 letech se stala držitelkou mezinárodního titulu C.I.B. a C.I.E. Ve svých dvou letech získala prestižní ocenění Nejlepší fena flat coated retrievera za rok 2016 pro oba české kluby KCHLS a Retriever klub CZ, Nejlepší jedinec v plemeni "dual purpose" 2016. Ve svých třech letech získala ocenění Nejlepší retriever roku 2017 v České republice (ze všech plemen retrieverů), pro plemeno FCR nejlepší Dual purpose retriever 2017, Pracovní fena 2017, Výstavní fena 2017 (pod KCHLS), a dále Nejlepší FCR 2017 (Retriver klub CZ), Nejlepší FCR fena 2017 (Retriever klub CZ), dále se stala Psem roku 2017 (ČMKJ) pro plemeno FCR. Její výstavní výsledky vypovídají o nejvyšší kvalitě jejího exteriéru. Arwen je fenou každoročně využívanou v lovecké praxi. Je úspěšná také na poli zkouškovém, kdy úspěšně absolvovala několikeré lovecké zkoušky a to zpravidla v I. ceně (OVVR, KPZ, KZVP, KLZ), dokonce nejvyšší lovecké zkoušky KVZPR. Je držitelkou titulu "U", všestranně lovecky upotřebitelný pes. V roce 2019 se stala Vítězkou Derby Kokory (klubové podzimní a vodní zkoušky) a zároveň se jako jedna z mála v České republice stala Českým šampionem práce pro lovecký výkon

O otci Aury , skvělém psu Luckym z CHS Oasis of Peace Alžběty Vrublové, se dozvíte více po klepnutí na odkaz.

Veni Vidi Vici Black Brianta - Vinie

Charakteristika linie Vinieho od jeho chovatelky Lenky Smutné z CHS Black Brianta:

Vinieho otec je ICH., NOUCh., SUCh., FINCh., NORDUCh., SVCh. INKWELLS FINAL GUESS "Porsche". Tento pes dal za svůj život spoustu exteriérově špičkového, zdravého a pracovně velmi schopného potomstva. Je to pes, který vede krev anglické stanice Belsud přes svého velmi známého a kvalitního otce BELSUD BLACK TAURUS. Jeho matka INKWELLS GUESS MY NAME byla úžasná fenka, matka mnoha úspěšných psů v ch.st. Inkwells. Vinieho matkou je SKCh., SKJCh., CZJCh. LIGHT MY WAY BLACK BRIANTA "Bája", ona sama je velmi pěkného exteriéru, výstavně úspěšná a pracovně velmi schopná. Jejím otcem je méně známý a krevně velmi zajímavý norský pes NVCh. NU(u)CH. KVASNESET'S BRAVEHEART. Tohoto psa jsem vybrala zejména pro špičkové zdraví v jeho linii a vynikající pracovní schopnosti. Bájina matka je Ich., MultiCh. CARNIVAL NIGHT BLACK BRIANTA patrně nejznámnější představitelka naší chovatelské stanice, která měla velký vliv na celý náš chov. Nádherná a pracovně špičková fena, která dala stejně krásné, pracovité a zdravé potomstvo. Ze spojení Porscheho a Báji jsme získali krásný, velmi vyrovnaný vrh. Jeho sourozenci jsou "rozeseti" po celém světě a jsou velmi úspěšní - VICTORY OF BLACK BRIANTA (žijící ve Švédsku - Švédský a Norský výstavní šampion, Švédský pracovní šampion) VEYRON BLACK BRIANTA (žijící v Japonsku - Japonský šampion) VIVA LA VIDA BLACK BRIANTA (ch.st. Black Brianta - Junioršampionka ČR a Klubová vítězka mladých, matka několika velmi úspěšných vrhů) VANILLA SKY BLACK BRIANTA (žijící ve Švédsku - Švédská pracovní šampionka, matka jednoho krásného a pracovitého vrhu "C" Black Brianta) VOICE FROM HEAVEN BLACK BRIANTA (žijící v Portugalsku - má tituly Portugese JunioChampion, Spanish Junior Champion, Iberian Junior Champion, Gibraltar Junior Champion, Spanish Champion, JE15, JPW16, rovněž dala jeden krásný, zdravý a velmi pracovitý vrh) VISION OF LOVE BLACK BRIANTA (žijící v Brazílii- Brazilian Puppy Champion)