štěňátka vrh B

Máme nakryto !!! 

narození hnědých a černých štěňátek očekáváme v půli listopadu 2020

Přijímáme předběžné rezervace
Berny a Enzo
Berny a Enzo

Rodiče vrhu "B"

Ze spojení těchto jedinců by měla vzejít vyrovnaná štěňátka jak černé, tak hnědé barvy, která budou mít výborné jak zdravotní a exteriérové vlastnosti, tak vynikající pracovní schopnosti.

Bernadetta Blu Falaksa - Berny

Berny je ve svém věku (6.5 roku) už velmi vyrovnaná a nesmírně klidná, nekonfliktní fena. Má ráda své pohodlí, ale je pořád velmi aktivní a ve výcviku a při práci předvádí neustále perfektní výkon, i když už ne v takové rychlosti, jak jsme byli zvyklí dříve. Miluje přinášení, dohledávku a slídění. Stejně tak práci ve vodě a se zvěří. Někdy si trochu umí postavit hlavu, ale většinou to spraví správný pamlsek a jde všechno jako dřív.

Emotion in Motion Black Brianta - Enzo

Enzo je krásný mladý pes (2 roky) černé barvy, nesoucí hnědý gen po svém otci. Povahově je pohodový, milý a mazlivý, nekonfliktní, s příjemným temperamentem. Ve výstavním kruhu se dokáže ukázat jako veselý a živý. Pracovně je velmi pečlivý, systematický, trpělivý a tichý. Výborně pracuje se zvěří, má skvělý nos. Občas umí být také  trochu  paličatý, ale to je vlastnost snad všech flatů. :-))